Zapisz się dzisiaj

Data urodzenia:
Ulubione sporty:

Zainteresowania:

Czy miałeś na myśli user@domain.com ×

I am over 18. I have read the Terms and Conditions, Privacy Policy, Cookie Policy, I understand & accept them. I also agree to receive email newsletters, account updates, notifications and communications from other profiles, sent by sportsinglesmeet.com.

Witaj w SportSinglesMeet.com - Twoim nowym świecie randek sportowych!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak połączyć swoją pasję do sportu z poszukiwaniem miłości? Teraz już nie musisz. SportSinglesMeet.com łączy osoby takie jak Ty: aktywne, zaangażowane w sport i pragnące znaleźć partnera, który podziela te same zainteresowania.

Dołącz do nas i poznaj single sportowcy!

Od single grających w golfa, przez miłośników jogi, aż po zapalonych żeglarzy - mamy wszystko, czego potrzebujesz, by rozpocząć swoją sportową przygodę w świecie randek. Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, jak wspaniale byłoby mieć partnera, który podziela Twoją pasję do triathlonu czy kajakarstwa? Tutaj możesz znaleźć taką osobę!


Randkowy Raj dla Miłośników Sportu: SportSinglesMeet.com


Dlaczego wybrać SportSinglesMeet.com?

SportSinglesMeet.com nie jest zwykłą stroną randkową. Jest miejscem, gdzie miłośnicy sportu mogą się spotkać, podzielić się swoimi doświadczeniami i, przede wszystkim, znaleźć prawdziwą miłość. Co więcej, wszyscy nasi użytkownicy są tak samo zaangażowani w sport jak Ty. Dlatego rozumiemy, jak ważna jest kompatybilność w tej dziedzinie życia.

Łączymy pasje i serca

Znasz ten uczucie, gdy podczas meczu piłki nożnej lub setu w tenisie brakuje Ci kogoś, kto będzie kibicował u Twojego boku? Ktoś, kto rozumie Twoją pasję, radość ze zwycięstwa i smutek z porażki? Tę pustkę możemy wypełnić. SportSinglesMeet.com oferuje Ci najlepszą platformę, by znaleźć taką osobę. Możesz być pewien, że każda rozmowa będzie pełna emocji, śmiechu i - oczywiście - sportu!


Łączymy pasje i serca


Sport to więcej niż tylko pasja

Wielu z nas traktuje sport jako ucieczkę od codzienności, sposób na radzenie sobie ze stresem czy po prostu ulubione hobby. Dla singli sportowców to także sposób życia. SportSinglesMeet.com to miejsce, które docenia te wartości, dając możliwość połączenia ich z magią miłości. Czyż nie byłoby cudownie przeżywać każdego sukcesu i porażki nie tylko z kolegami z drużyny, ale i z kimś, kto bije w takt z Twoim sercem?

Prosty i intuicyjny interfejs

Twój trening mógł być wyczerpujący, ale korzystanie z naszej strony jest dziecinnie proste! Zaprojektowaliśmy SportSinglesMeet.com, byś mógł szybko i łatwo znaleźć swoją drugą połówkę, bez zbędnego wysiłku. W końcu, po ciężkim treningu, kto by chciał tracić czas na skomplikowane funkcje? My na pewno nie!

Sport to więcej niż tylko pasja

Jak zacząć?

To proste! Wystarczy założyć konto, dodać kilka zdjęć i opisać swoje sportowe zainteresowania. A potem...? Wystarczy rozsiąść się wygodnie i przeglądać profile innych użytkowników, którzy, tak jak Ty, szukają prawdziwej miłości w świecie sportu. Zresztą, kto inny mógłby zrozumieć, co to znaczy wstać o 5 rano na trening czy spędzić cały weekend na turnieju?

Zaufały nam setki singli sportowców

Od tenisistów, przez kajakarzy, aż po zapalonych biegaczy - wielu singli znalazło u nas swoją drugą połówkę. Ale to nie wszystko! Śmiech podczas wspólnego treningu, wsparcie na każdym kroku, a może nawet mała rywalizacja? To wszystko czeka na Ciebie w SportSinglesMeet.com. Bo przecież miłość to największy sport!